سایت مجله فرهنگی وبلایت
روایت فتح

انتشارات روایت فتح

وب سایت انتشارات روایت فتح در سال ۱۳۹۷ به منظور دسترسی آسان مخاطبان به اخبار و کتاب‌های منتشر شده این انتشارات راه‌اندازی شده است. این وب سایت متعلق به انتشارات روایت فتح است. در این وب سایت مخاطبان می‌توانند با تمامی تولیدات روایت فتح آشنا شده و به راحتی خرید انجام بدهند. این وب سایت محلی برای طرفداران تولیدات روایت فتح است که به آسانی و فقط با یک کلیک به محصولات مورد علاقه‌شان دسترسی پیدا کنند.

جمعه ۲۷ آبان ۱۴۰۱

موسسه امام خمینی

انتشارات مؤسسه امام خمينی(ره)

انتشارات مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خمينی (ره) جهت گسترش اسلام و تشيع از طريق نشر روزآمد فرهنگ اسلامي و معارف تشيع و تعاليم اهل بيت(عليهم‌السلام) و خنثي‌سازي هجمه‌هاي جهاني عليه اسلام و دفاع معقول و مستدل در برابر شبيخون فرهنگي دشمنان اسلام، هم‌چنين به‌منظور ارتقاي سطح دانش حوزه و دانشگاه و ساير اقشار جامعه، با انتشار كتب علمي و تخصصي و محصولات فرهنگي، با اهداف و وظايف ذيل به فعاليت مي‌پردازد.
وظايف و اختيارات انتشارات به شرح ذيل است:
1-چاپ و نشر آثار علمي استادان و محققان مؤسسه.
2-چاپ و نشر و توزيع كليه محصولات علمي و فرهنگي و نيز تهيه و توزيع نرم‌افزارهاي اسلامي در راستاي سياست‌ها و اهداف مؤسسه.
تبصره: چاپ و نشر آثار مذکور در دو بند فوق منوط به تأييد شوراي كتاب مؤسسه مي‌باشد.
3-چاپ و نشر نشريات مؤسسه بنابر درخواست شوراي هماهنگي نشريات.
4-جذب تسهيلات و خريد کتاب‌هاي مورد نياز مؤسسه.
تبصره: انتشارات مي‌تواند کتب مورد نياز استادان و دانش‌پژوهان را به صلاحديد مؤسسه تأمين و ارايه كند.
5-شركت در نمايشگاه‌هاي كتاب.
6-تبادل و بازاريابي براي كتب و نشريات مؤسسه.
انتشارات مؤسسه آموزشي و پژوهشي امام خمينی (ره) در حال حاضر بیش از هزار عنوان در موضوعات اقتصاد، مدیریت، علوم سیاسی، علوم قرآنی، جامعه شناسی، روان شناسی، تاریخ، فلسفه، کلام وعقاید، کودک و نوجوان، و…. به چاپ رسانده است.

جمعه ۲۷ آبان ۱۴۰۱

انتشارات آریانا قلم

انتشارات آریانا قلم

انتشارات آریاناقلم ناشر کتاب‏‌های برتر مدیریت و کسب‌وکار فعالیت خود را سال 1389 آغاز کرده است و طی سال‏‌های گذشته ترجمه و تالیف بیش از 130 جلد کتاب ارزشمند مدیریتی را تقدیم صاحب‌نظران و مدیران کشورمان کرده است.
انتشارات آریاناقلم تلاش دارد کتاب‌هایی را منتشر کند که ضمن پرهیز از سطحی‏‌نگری، مورد استفاده توأمان مدیران و دانشگاهیان کشور قرار گیرد. از آن جمله می توان به ترجمه و انتشار برترین کتاب‏ های بزرگان مدیریت دنیا از جمله پیتر سنگه، رابرت کاپلان، دیوید اکر و الکساندراستروالدر اشاره کرد.

جمعه ۲۷ آبان ۱۴۰۱

لوگوی انتشارات امام صادق

انتشارات دانشگاه امام صادق|ع|

به گزارش روابط عمومی دانشگاه امام صادق علیه السلام مراسم اختتامیه بیست‌وهشتمین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی و نوزدهمین جشنواره ملی پایان‌نامه سال، ۲۴ آبان ماه در تالار علامه امینی کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران برگزار شد. طی آن ۴ اثر برگزیده و ۱۱ اثر شایسته‌تقدیر در جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی به همراه ۵ اثر برگزیده و ۱۱ اثر شایسته‌تقدیر در جشنواره ملی پایان‌نامه سال مورد تجلیل قرار گرفت و در انتها ۳ انتشارات به عنوان انتشارات برگزیده معرفی شدند.
در بیست‌وهشتمین دوره جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی، ۶۰۲  اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده که در این بین کتب علوم انسانی با ۳۰۴ عنوان، بیشترین آثار ارسالی را به خود اختصاص داده بود.
در نوزدهمین دوره جشنواره ملی پایان‌نامه سال نیز در مجموع ۵۲۸ اثر به دبیرخانه ارسال شده که از این میان، ۲۷۰  اثر مختص گروه علوم انسانی اختصاص بود.
در این دو جشنواره آثار زیر از دانشگاه امام صادق(ع) برگزیده شدند:

ناشر برگزیده: انتشارات دانشگاه امام صادق علیه‌السلام.
همچنین لازم به ذکر است از اعضا هیات علمی دانشگاه امام صادق علیه ‌السلام دکتر مرتضی جوانعلی آذر در گروه داوری بخش ویژه و بین‌الملل جشنواره ملی پایان‌نامه؛ دکتر محمد نعمتی مدیر در گروه داوری شاخه علوم انسانی-اسلامی و‌ دکتر عادل پیغامی در گروه داوری  بخش ویژه جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی حضور داشتند.

پنجشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۱

اطلس فرهنگی

کتاب اطلس فرهنگی ؛ برای آنها که می خواهند کار فرهنگی کنند

کتاب اطلس فرهنگی از کتاب های مرجع حوزه فرهنگ است. اگر در حوزه امور فرهنگی فعال هستید، کارشناسان کتابخانه مجله فرهنگی وبلایت خواندن این کتاب را به شما پیشنهاد می کنند. در این کتاب از چیستی اطلس فرهنگی و ضرورت تدوین آن برای برنامه ریزی در فرهنگ صحبت شده.

چهارشنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۹