سایت مجله فرهنگی وبلایت
روایت فتح

انتشارات روایت فتح

وب سایت انتشارات روایت فتح در سال ۱۳۹۷ به منظور دسترسی آسان مخاطبان به اخبار و کتاب‌های منتشر شده این انتشارات راه‌اندازی شده است. این وب سایت متعلق به انتشارات روایت فتح است. در این وب سایت مخاطبان می‌توانند با تمامی تولیدات روایت فتح آشنا شده و به راحتی خرید انجام بدهند. این وب سایت محلی برای طرفداران تولیدات روایت فتح است که به آسانی و فقط با یک کلیک به محصولات مورد علاقه‌شان دسترسی پیدا کنند.

جمعه 27 آبان 1401

موسسه امام خمینی

انتشارات مؤسسه امام خمینی(ره)

انتشارات مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) جهت گسترش اسلام و تشیع از طریق نشر روزآمد فرهنگ اسلامی و معارف تشیع و تعالیم اهل بیت(علیهم‌السلام) و خنثی‌سازی هجمه‌های جهانی علیه اسلام و دفاع معقول و مستدل در برابر شبیخون فرهنگی دشمنان اسلام، هم‌چنین به‌منظور ارتقای سطح دانش حوزه و دانشگاه و سایر اقشار جامعه، با انتشار کتب علمی و تخصصی و محصولات فرهنگی، با اهداف و وظایف ذیل به فعالیت می‌پردازد.
وظایف و اختیارات انتشارات به شرح ذیل است:
۱-چاپ و نشر آثار علمی استادان و محققان مؤسسه.
۲-چاپ و نشر و توزیع کلیه محصولات علمی و فرهنگی و نیز تهیه و توزیع نرم‌افزارهای اسلامی در راستای سیاست‌ها و اهداف مؤسسه.
تبصره: چاپ و نشر آثار مذکور در دو بند فوق منوط به تأیید شورای کتاب مؤسسه می‌باشد.
۳-چاپ و نشر نشریات مؤسسه بنابر درخواست شورای هماهنگی نشریات.
۴-جذب تسهیلات و خرید کتاب‌های مورد نیاز مؤسسه.
تبصره: انتشارات می‌تواند کتب مورد نیاز استادان و دانش‌پژوهان را به صلاحدید مؤسسه تأمین و ارایه کند.
۵-شرکت در نمایشگاه‌های کتاب.
۶-تبادل و بازاریابی برای کتب و نشریات مؤسسه.
انتشارات مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) در حال حاضر بیش از هزار عنوان در موضوعات اقتصاد، مدیریت، علوم سیاسی، علوم قرآنی، جامعه شناسی، روان شناسی، تاریخ، فلسفه، کلام وعقاید، کودک و نوجوان، و…. به چاپ رسانده است.

جمعه 27 آبان 1401

انتشارات آریانا قلم

انتشارات آریانا قلم

انتشارات آریاناقلم ناشر کتاب‏‌های برتر مدیریت و کسب‌وکار فعالیت خود را سال ۱۳۸۹ آغاز کرده است و طی سال‏‌های گذشته ترجمه و تالیف بیش از ۱۳۰ جلد کتاب ارزشمند مدیریتی را تقدیم صاحب‌نظران و مدیران کشورمان کرده است.
انتشارات آریاناقلم تلاش دارد کتاب‌هایی را منتشر کند که ضمن پرهیز از سطحی‏‌نگری، مورد استفاده توأمان مدیران و دانشگاهیان کشور قرار گیرد. از آن جمله می توان به ترجمه و انتشار برترین کتاب‏ های بزرگان مدیریت دنیا از جمله پیتر سنگه، رابرت کاپلان، دیوید اکر و الکساندراستروالدر اشاره کرد.

جمعه 27 آبان 1401

لوگوی انتشارات امام صادق

انتشارات دانشگاه امام صادق|ع|

به گزارش روابط عمومی دانشگاه امام صادق علیه السلام مراسم اختتامیه بیست‌وهشتمین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی و نوزدهمین جشنواره ملی پایان‌نامه سال، ۲۴ آبان ماه در تالار علامه امینی کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران برگزار شد. طی آن ۴ اثر برگزیده و ۱۱ اثر شایسته‌تقدیر در جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی به همراه ۵ اثر برگزیده و ۱۱ اثر شایسته‌تقدیر در جشنواره ملی پایان‌نامه سال مورد تجلیل قرار گرفت و در انتها ۳ انتشارات به عنوان انتشارات برگزیده معرفی شدند.
در بیست‌وهشتمین دوره جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی، ۶۰۲  اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده که در این بین کتب علوم انسانی با ۳۰۴ عنوان، بیشترین آثار ارسالی را به خود اختصاص داده بود.
در نوزدهمین دوره جشنواره ملی پایان‌نامه سال نیز در مجموع ۵۲۸ اثر به دبیرخانه ارسال شده که از این میان، ۲۷۰  اثر مختص گروه علوم انسانی اختصاص بود.
در این دو جشنواره آثار زیر از دانشگاه امام صادق(ع) برگزیده شدند:

ناشر برگزیده: انتشارات دانشگاه امام صادق علیه‌السلام.
همچنین لازم به ذکر است از اعضا هیات علمی دانشگاه امام صادق علیه ‌السلام دکتر مرتضی جوانعلی آذر در گروه داوری بخش ویژه و بین‌الملل جشنواره ملی پایان‌نامه؛ دکتر محمد نعمتی مدیر در گروه داوری شاخه علوم انسانی-اسلامی و‌ دکتر عادل پیغامی در گروه داوری  بخش ویژه جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی حضور داشتند.

پنجشنبه 26 آبان 1401

اطلس فرهنگی

کتاب اطلس فرهنگی ؛ برای آنها که می خواهند کار فرهنگی کنند

کتاب اطلس فرهنگی از کتاب های مرجع حوزه فرهنگ است. اگر در حوزه امور فرهنگی فعال هستید، کارشناسان کتابخانه مجله فرهنگی وبلایت خواندن این کتاب را به شما پیشنهاد می کنند. در این کتاب از چیستی اطلس فرهنگی و ضرورت تدوین آن برای برنامه ریزی در فرهنگ صحبت شده.

چهارشنبه 01 مرداد 1399